сходи під ваш інтер'єр
+380 (067) 800-17-17
г. Днепр,
ул. Отечественная 24 б

Компанія «Кифа» займається встановленням гаражних і в'їзних автоматичних воріт. Також ми встановлюємо промислові автоматичні ворота. Ми працюємо в м.Дніпро і в Дніпропетровській області.

Маючи досвід в установці і експлуатації автоматичних воріт різних виробників, ми зупинилися на оптимальному виробника, що випускає надійні ворота з низькою, для такої високої якості, ціною. Ми вибрали групу компаній «ALUTECH». Алютех це найбільша компанія з виробництва секційних воріт і алюмінієвих профільних систем на пострадянському просторі. ALUTECH - це група компаній, що складається з п'яти виробничих підприємств і 25 торгово-складських компаній в Росії, Україні, Білорусії та Чехії.

Ми встановлюємо всі види продукції, що виробляються заводами "ALUTECH". На нашому сайті наведемо список найпопулярніших конструкцій, які замовляють клієнти.

Гаражні підйомні секційні автоматичні ворота.

Секційні ворота можуть встановлюватися в котеджах, паркінгах, гаражах.
Підйомні секційні автоматичні ворота мають ряд істотних переваг в порівнянні з іншими конструкціями автоматичних воріт. Полотно таких воріт складається із секцій, з'єднаних між собою сталевими петлями. Автоматика піднімає полотно воріт по напрямних під стелю гаража. Така конструкція воріт дозволяє заощадити місце перед в'їздом і всередині гаража. А також, на відміну від распашних воріт, їх не занесе взимку снігом і ви завжди зможете їх відкрити. Завдяки цим характеристикам секційні ворота є одними з найпопулярніших видів автоматичних воріт.

Переваги воріт "Alutech" полягає в їх високих теплоізоляційних властивостях, підтверджених інститутами Росії, Болгарії та Білорусі. Також ворота мають високий ступінь надійності і довговічності в експлуатації, мають високі характеристики, і мають високу ступінь безпеки.

Для автоматизації секційних воріт компанія «Алютех» використовує надійну і якісну автоматику торгових марок Marantec, Nice, AN-Motors. Завдяки пружинному механізму вага полотна воріт скомпенсована і їх можна відкривати і закривати також і вручну.
Полотно воріт має різні види малюнка (мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка), що дає можливість вдало вписати ворота практично в будь-який дизайн.

Колір воріт «Алютех» ви можете вибрати з палітри RAL. Це дозволить Вам домогтися ідеального поєднання кольору воріт з кольором вікон, покрівлі та фасаду будівлі.

Ми пропонуємо 9 стандартних кольорів воріт без доплати. Більш детальну інформацію ви можете отримати на сайті виробника.

 

Гаражні автоматичні ролетні ворота

Ролетні ворота являють собою ворітне полотно з вузьких алюмінієвих профілів, які піднімаються і згортаються в захисний короб, розташований над отвором воріт. Такі ворота можна встановлювати в прорізах, де під стелею обмежений простір або розташовані комунікації (водопровід, електропроводка і ін.). Монтаж таких воріт можливий як в самому отворі, так і в короб зовні або всередині приміщень. Максимально допустимі розміри отвору для установки таких воріт: ширина - до 7 м, площа - до 21 м2.

Переваги наших ролетних воріт у високій якості виробництва. Ми забезпечуємо рівномірне пінозаповнення профілів роликової прокатки. У виробництві ми використовуємо тільки якісні алюмінієві сплави. Висока якість фарбування полотна воріт, профілів роликової прокатки і захисних коробів «АЛЮТЕХ» підтверджено протоколами випробувань AkzoNobel (Швеція) і BASF Coating (Німеччина). Якість покриття профілів «АЛЮТЕХ» посвідчено сертифікатом QUALICOAT (Швейцарія). Наші ворота володіють високими антикорозійними властивостями. Висока вітрова стійкість у відповідності зі стандартами СНиП.

Дуже широка кольорова гама.

Більш детальну інформацію ви можете отримати на сайті виробника.

Промислові ворота

Ми встановлюємо ворота на складські, промислові та сільськогосподарські будівлі. Особливо часто ворота «Алютех» встановлюються в автосалонах, автомийках, СТО, сервісних центрах і парковках.

У нас в асортименті більше 10 різних конструкцій промислових воріт. Це дає нам можливість встановлювати ворота практично в будь-який отвір і виконувати їм різні функції. Ми виробляємо ворота в отвори шириною до 7 метрів і висотою до 6 м. За необхідності ми підсилюємо конструкцію воріт для забезпечення надійності та безпеки експлуатації.

Промислові ворота - це, частіше за все, секційні ворота, конструкція яких призначена для інтенсивного використання та автоматика має великий ресурс використання. Промислові ворота розраховані на ресурс до 100 тисяч циклів «підйому-опускання».

Навантаження на підйомний механізм воріт скомпенсирована індивідуальним підбором торсіонних пружин, тому ворота легко можна відкривати і закривати вручну без електрики. Для підйому промислових воріт «Алютех» потрібно докласти зусилля не більше 260Н (~ 26 кг), не дивлячись на те що вага полотна воріт може перевищувати 600 кг.

Пофарбувати промислові ворота «Алютех» ми можемо практично в будь-який колір.
Також ми передбачили 9 стандартних кольорів для полотна воріт без збільшення ціни.

Більш детальну інформацію ви можете отримати на сайті виробника.

Швидкісні ворота

Високошвидкісні ворота встановлюються в тих місцях, де необхідно скорочення втрат тепла і запобігання протягів.
Асортимент швидкісних воріт - це лінійка широких технічних і функціональних можливостей. Кожен тип воріт має докладний опис і приклади застосування.

- Універсальна конструкція воріт RapidRoll® 300 (L, S, A, I) робить можливим фактично будь-яке застосування цього типу воріт всередині приміщень.

- Ворота RapidRoll® 355 мають систему натяжної полотна і рухливий фотоелемент, що забезпечує безпеку руху людей і транспорту. Використовуються як всередині так і зовні приміщення.

- Ворота RR 300 Plus мають систему самостійного відкриття, яка працює при відсутності електрики. Ворота можна використовувати як зовнішні в місцях, захищених від вітру.

- Ворота RapidProtect TM 300 MP призначені для використання у виробництві та захисту від шуму або вильоту різних частинок.

- Ворота RapidRoll® 392 мають міцну конструкцію, високий опір вітрі і оптимальне співвідношення ціни і якості.

- Ворота Rapid Roll 600 є найбільшими воротами для промислових підприємств. Це вертикальні рулонні ворота, розраховані на сильні вітрові навантаження.

- Ворота Rapid Roll 3000 L розроблені для роботи в спеціальних умовах, маючи підвищений захист від вологості. Конструкція воріт витримує прямий тиск транспортних засобів на полотно (панелі прогинаються під тиском, а потім відновлюють свою форму).

- Розпашні двері ПВХ - це еластичні розпашні двері, які є конструкцією, що забезпечує економію енергії і збереженню безперешкодної прохідності.

- Смугові завіси ПВХ забезпечують закриття прорізів і збереженню енергії в поєднанні з найменшими витратами.
Більш детальну інформацію ви можете отримати на сайті заводу "Алютех".

В'їзні ворота

Компанія «Алютех» виробляє відкатні та розпашні в'їзні ворота.

Відкатні ворота можуть бути встановлені як в приватному будинку, так і на промисловому об'єкті. Всі комплектуючі для виробництва воріт - профілі шини, профілі рами, профілі штапика і імпоста, верхній профіль, кутові сполучні елементи, сендвіч-панелі, профілі роликового плющення, профілі алюмінієвого заповнення - виробляються на заводах Групи «АЛЮТЕХ».

Ми контролюємо кожен етап розробки і виробництва нашої продукції і забезпечуємо високу якість і тривалий термін експлуатації конструкцій.

Дуже великою популярністю користуються розсувні ворота. Конструкція розпашних воріт «АЛЮТЕХ» відрізняється пристосованістю до погодних умов країн СНД, надійністю конструкції і довговічністю експлуатації, високі характеристики міцності матеріалів і якісними комплектуючими для розпашних воріт. Ми виготовляємо високотехнологічні ворота з широкою гамою кольорів і з різного виду матеріалів.

Більш детальну інформацію ви можете отримати на сайті виробника.

 

Самаровка_2 Одинковка_2 Клочко_1

Каталог_18 Каталог_10 Каталог_9

Фотографії наших воріт >>>