сходи під ваш інтер'єр
+380 (067) 800-17-17
м. Дніпро,
вул. Вітчизнянна 24б
Сходи на косоурах
Дерев'яні сходи
Сходи на больцах
Сходи гвинтові
Сходи зі скла і металу
Сходи малогабаритні

Другая наша продукция:

Сходові перила
Автоматичні ворота
Навіси з полікарбонату
Дерев'яні двері
Різьба по дереву

Компанія "Кіфа" має власне виробництво дерев'яних і металевих сходів, конструкторське бюро і монтажну службу. Це прискорює виконання замовлень і дозволяє клієнтові не переплачувати за виріб. Компанія пропонує весь спектр сходів, призначених для різних приміщень. Надійність компанії підтверджена довірою наших чисельних клієнтів, в будинках, офісах, виробничих приміщеннях яких служать наші сходи. Наші сходи прикрашають заміські будинки і багатоповерхові квартири, кафе, ресторани і офіси міста Дніпро та інших міст України. Нашою метою є - створення безпечних конструкцій, які одночасно мають служити прикрасою будь-якого інтер'єру.

Ми виробляємо наступні види сходів: сходи на косоурах, сходи дерев'яні, сходи на больцах, сходи гвинтові, сходи зі скла і металу, сходи допоміжні і малогабаритні. Ми виготовляємо сходові та балконні огородження.
Компанія «Кіфа» виготовляє автоматичні ворота і ворота без автоматики. Ми є офіційними дилерами групи компаній «Alutech», що спеціалізується на виробництві автоматичних воріт.

Запрошуємо Вас подивитися наш сайт, на якому ви знайдете багато корисної інформації, а також маєте можливість побачити фото наших робіт.

ФОТО НАШИХ ОБ'ЄКТІВ

Усі фото наших робіт >>>


ВІДГУКИ НАШІХ КЛІЄНТІВ

 • Галина М. 07.10.2019 10:27
  Заказали у них лестницу для нового дома, деревянную. Ступени пока не скрипят и надеюсь, не будут. Она достаточно прочная, так как мы с мужем не худенькие, с безопасными перилами, в доме дети, пусть уже подросшие, но все же. В общем, к лестнице вопросов нет, скажу о работе компании в целом. У меня быстро приняли заказ, выслали замерщика уже ...

  Детальніше...

   
 • Борис 07.10.2019 10:26
  В доме родителей поставили лестницу с облицовкой, заказ делался в компании «Кифа». Конкретно эта лестница недешевая по сравнению с другими, но в наш бюджет уложились, нам нужна была основательная и с определенным дизайном, это все обсуждалось с менеджером и замерщиком. А так выбор у них большой, на любой кошелек я бы сказал, по сайту много ...

  Детальніше...

   
 • Марина 07.10.2019 10:24
  Обратилась в компанию ‘Кифа’, чтобы реализовать свою давнешнюю задумку. Я давно мечтала о лестнице с тросами. Однако именно в том формате, в котором мне нужно, либо цены конские задирали компании, либо сразу же отказывались, потому что сложно. Лестницу сделали точно такую, как я хотела по нормальной цене.

  Детальніше...

Усі відгуки >>>