сходи під ваш інтер'єр
+380 (067) 800-17-17
г. Днепр,
ул. Отечественная 24 б

Ми виготовляємо гвинтові і кругові сходи з дерева, архітектурного та спеціального скла, металу, каменю, бетону, композитних матеріалів. В якості огорожі використовуються як традиційні дерев'яні або металеві балюстради, так і криволінійні захисні конструкції з архітектурного скла, триплекса, полікарбонату, нержавіючої сталі.

Обуховка. Дача_1 Обуховка. Дача_5 Рабочая_4

Всі фото гвинтових сходів >>>

Як правило, гвинтові сходи - яскрава, видовищна частина внутрішньої архітектури житла, що має самостійне художнє значення.

Гвинтові сходи нерідко встановлюють у реконструйованих приміщеннях, де інші сходові конструкції з технічних причин використовувати не можна. При висоті стель 3 м і більше гвинтові сходи дозволяють економити корисну площу приміщення. До всього, гвинтові сходи, крутизна ступенів яких становить 30-45 °, забезпечують найкоротший шлях з одного поверху на інший. У знову споруджуваних будинках такі сходи проектуються, головним чином, з міркувань естетики або для економії місця. Вони гарні для переміщення в мансарду або, навпаки, в цокольний поверх багаторівневого будинку. Можуть використовуватися як допоміжні сходи, що ведуть до технічних виходів з приміщення.

Слід знати, що гвинтові і кругові сходи з забіжними ступенями незручні для пересування по ним людей із захворюваннями опорно-рухового апарату. Відсутність на них сходових майданчиків позбавляє літніх людей можливості перепочити на шляху руху. Переміщаючись по гвинтовим або круговим сходам, людина робить розворот в просторі на 360 ° і більше. Безумовно, гвинтові сходи більше підходять молодим, енергійним і здоровим людям.